Nefrologická ambulance

Ordinační doba

termín konzultace bude sdělen při telefonické objednávce

Kontakty

Telefon: +420 354 474 257

Email:
 internaobjednavky@neml.cz

Personál

MUDr. Erika Székelyová

O nefrologické ambulanci

Nefrologie je speciální obor vnitřního lékařství, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu poruch a onemocnění ledvin a ve spolupráci s urologií také močových cest. Na nefrologii se léčí lidé trpící zánětlivými i nezánětlivými onemocněními ledvin a dále s onemocněními, která primárně v ledvinách nevznikají, ale jejich funkci mohou poškozovat. Z velmi důležitých úkolů má nefrologie na starosti náhradu ledvinných funkcí v případě jejich selhání ať akutního, nebo chronického ( trvalého ), která je prováděna pomocí dialýzy. V případě nezvratného selhání ledvin jsme schopni poskytovat i peritoneálně dialyzační program. 

Ambulance využívá našeho dostupného komplementu, včetně laboratoře, RTG,CT a USG vyšetření. Dále také spolupracujeme s vyššími klinickými pracovišti v Plzni ( I. Interní klinika FN Plzeň Lochotín ) i v Praze ( Kliniky nefrologie IKEM, VFN ).

Omezení interní ambulance

Vážení pacienti,

od 1.6.2022 dochází k omezení provozu interní ambulance.
Ordinační doba bude pouze pondělí a úterý 7:30 - 15:00 pro objednané pacienty.
Vzhledem ke ztíženým provozním podmínkám Vás proto žádáme o trpělivost především při vyřizování telefonických hovorů. Léky budou předepisovány prostřednictvím e-receptů.

Pokud máte akutní zdravotní problémy, neváhejte se obrátit na svého praktického lékaře, případně zavolat na tísňovou linku zdravotnické záchranné služby 155.

Děkujeme za pochopení!

This will close in 0 seconds