Ortopedická ambulance

Ordinační doba

Středa : 8.00 – 12.00

Kontakty

Telefon: +420 773 765 345

Objednávky:
St: 8.00 – 12.00

Personál

MUDr. Lukáš Galek

Kristýna Zídková – sestra

O ortopedické ambulanci

Na ortopedické ambulanci se zabýváme činností nejen diagnostickou, ale i léčebnou. Zaměřujeme se především na problematiku náhrad kloubů (tzv. endoprotézy), sportovní úrazy a artroskopie pohybového aparátu. Provádíme ošetření jak akutně vzniklých stavů, tak poúrazové kontroly nebo léčbu dlouhodobě probíhajících onemocnění.

Ambulance využívá našeho dostupného komplementu, včetně laboratoře, RTG a CT vyšetřenípři indikacích pak možnosti podávání analgeticko – myorelaxačních infůzí na denním infuzním stacionáři, který byl v naší nemocnici otevřen v lednu 2017. V rámci mezioborové spolupráce je vytvořena úzká vazba s našim pracovištěm rehabilitace a fyzioterapie, chirurgie a neurologie.  

Poskytneme komplexní péči a vyšetření pacientům všech věkových skupin. Setkáte se u nás s vlídným přístupem a nabídneme Vám léčbu dle nejnovějších poznatků současné medicíny.

Omezení interní ambulance

Vážení pacienti,

od 1.6.2022 dochází k omezení provozu interní ambulance.
Ordinační doba bude pouze pondělí a úterý 7:30 - 15:00 pro objednané pacienty.
Vzhledem ke ztíženým provozním podmínkám Vás proto žádáme o trpělivost především při vyřizování telefonických hovorů. Léky budou předepisovány prostřednictvím e-receptů.

Pokud máte akutní zdravotní problémy, neváhejte se obrátit na svého praktického lékaře, případně zavolat na tísňovou linku zdravotnické záchranné služby 155.

Děkujeme za pochopení!

This will close in 0 seconds